آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Changer – Wallpaper Manager v1.8.2.2

با استفاده از برنامه Changer – Wallpaper Manager می‌توانید یک والپیپر پویا بر روی صفحه نمایش دستگاه اندرویدی خود داشته باشید، بدون تأثیر منفی بر باتری یا عملکرد آن.

می‌توانید تصاویر و عکس‌های خود را انتخاب کنید، که طبق تنظیمات شخصی شما به عنوان والپیپر قرار داده می‌شوند. در واقع این برنامه طبق شرایط آب و هوایی، مکان، زمان و یا وای‌فای و یا تصاویر تصادفی یا ترتیبی که همه این‌ها به انتخاب کاربر می‌باشد، والپیپر را عوض می‌کند.

 

ویژگی‌ها :

تنظیم والپپیر به صورت تصادفی

عوض کردن والپیپر به ترتیبی که کاربر تعیین کرده

می‌توانید یک یا چند پوشه را برای والپیپرها انتخاب کنید

قابلیت انتخاب یک پوشه از گوگل درایو

انتخاب والپیپر بر اساس شرایط آب و هوایی

تنظیم والپیپر بر اساس موقعیت مکانی شما

تعویض والپیپر بر اساس بازه زمانی تعیین شده

تنظیم شبکه وای‌فای برای تغییر والپیپر

می‌توانید آب و هوا، مکان، زمان و وای‌فای را ترکیب کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود