Rosetta Stone: Learn to Speak & Read New Languages v5.5.2

با استفاده از برنامه یادگیری زبان Rosetta Stone: Learn to Speak & Read New Languages می‌توانید از همان روز اول شروع به صحبت کردن به زبانی جدید کنید! این برنامه به شما کمک می‌کند زبان جدید خود را به روشی که اولین زبان خود را یاد گرفته‌اید یاد بگیرید، به یک روش تعاملی و فراگیر که به همان اندازه که موثر است سرگرم‌کننده نیز می‌باشد.

با استفاده از این برنامه می‌توانید زبان‌های اسپانیایی (آمریکای لاتین یا اسپانیا)، انگلیسی (آمریکایی یا انگلیسی)، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، چینی (ماندارین)، عربی، هلندی، فیلیپینی (تاگالوگ)، یونانی، عبری، هندی، ایرلندی، ایتالیایی، ژاپنی، کره‌ای، فارسی ، لهستانی، پرتغالی (برزیل)، روسی، سوئدی، ترکی یا ویتنامی را یاد بگیرید.

این برنامه به شما امکان می‌دهد هر زمان و هرکجا که هستید از طریق درس‌های فراگیر و خودآموز به روشی که توانایی‌های یادگیری زبان طبیعی مغر را تحریک می‌کند، یک زبان جدید را یاد بگیرید. روش آموزش برنامه که جایزه نیز کسب نموده است برای بیش از ۲۰ سال مورد اعتماد کاربران، موسسات آموزشی و شرکت‌های سراسر دنیا قرار گرفته است.

صحبت کنید و مهارت‌های مکالمه مفید و عملی را بر اساس سناریوها و رویدادهای روزمره توسعه دهید.

با استفاده از موتور تشخیص گفتار برنامه می‌توانید باد یگیرید چگونه مانند یک بومی در زبان دلخواه خود صحبت کنید.

این برنامه به شما امکان می‌دهد دیتا را میان دستگاه‌های اندرویدی خود همگام کنید تا بتوانید به صورت یکپارچه مهارت‌های خود را بر روی گوشی و تبلت خود تمرین نمایید.

دیدگاه ها

  • در لامصب چرا ارور میده….چرا جواب نمی دین؟

  • درس ۱فقط باز میشه چرااا

  • ببخشید برای من فقط درس ۱ باز میشه
    مشکلش چیه؟

  • من میخوام حساب کاربری بسازم اما هرچی ایمیل میزنم یا میگه قبلا استفاده شده در صورتی که من حتی یه ایمیل جدید ساختم باز نشد یا میگه مشکل از سیستم ماست بعدا تلاش کنید

  • با سلام ممنون بابت در دسترس بودن برنامه فقط یه سوال من وارد برنامه شدم ولی به انگلیسیه و من چیزی متوجه نمیشم میشه راهنمایی کنید چجور باید استفاده کرد ممنون

    • این ی برنامه خارجیه که برای زبون های مختلف ارائه شده اگر به تنظیمات برید زبان های قابل پشتیبانی رو می بینید

دیدگاهتان را بنویسید