MyAppSharer v2.3.2

برنامه MyAppSharer به شما امکان می‌دهد به راحتی برنامه‌های خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و یا از آن‌ها پشتیبان‌گیری نمایید. می‌توانید با استفاده از لینک گوگل پلی و یا فایل APK اشتراک‌گذاری کنید. این برنامه از روش‌های فراوانی برای اشتراک‌گذاری برنامه‌های شما پشتیبانی می‌کند، می‌توانید از طریق پیام، جی‌میل، بلوتوث، واتس‌اپ، فیسبوک، کد QR، دراپ‌باکس و… اشتراک‌گذاری کنید. با استفاده از ویژگی استخراج به کارت اس‌دی می‌توانید برنامه‌های خود را در کارت حافظه پشتیبان‌ بگیرید.

این برنامه همچنین از اشتراک‌گذاری چند برنامه به طور همزمان پشتیبانی می‌کند، و دارای ویژگی جستجوی سریع می‌باشد تا به آسانی برنامه‌های خود را پیدا نمایید.

می‌توانید برنامه اسکنر بارکد را نصب کنید تا از طریق کد QR اشتراک‌گذاری کنید. برنامه دراپ‌باکس را نصب کنید تا فایل‌های APK برنامه‌ها را به دراپ‌باکس ارسال نمایید.

توجه داشته باشید که دستگاه‌های نکسوس از دریافت فایل APK از طریق بلوتوث پشتیبانی نمی‌کنند، برای رفع این مشکل از اندروید بیم و یا فایل زیپ استفاده کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

دیدگاهتان را بنویسید

پرش به لینک دانلود