آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Cards and Castles v3.5.09

Cards and Castles ترکیبی از بازی‌های کارتی و استراتژیک است! بازی را با ساخت یک دست از کارت‌ها آغاز کنید، سپس کارت‌ها را در میدان نبرد بازی کنید تا نیروها، طلسم‌ها و چیزهای دیگر را به طور کامل کنترل نمایید!

از میان جناح‌های مختلف انتخاب کنید تا ترکیبی منحصربه‌فرد را از کارت‌ها و توانایی‌ها را برای استفاده در میدان نبرد در اختیار داشته باشید. کارت‌ها را جمع‌آوری کنید تا استراتژی‌ها و حرکات ترکیبی بیشتری را بسازید تا بر رقبای خود غلبه کرده و قلعه‌شان را تسخیر نمایید!

 

ویژگی‌ها :

بازی را به طور رایگان انجام دهید

گیم‌پلی منحصربه‌فرد استراتژیک با ترکیب جمع‌آوری کارت

در برابر بازیکنانی از سراسر دنیا به نبرد بپردازید تا رتبه خود را اثبات نمایید

جناح‌های گوناگون که هریک دارای نقاط قوت و ضعف مخصوص به خود می‌باشند

ارائه به‌روز رسانی مرتب همراه با محتوای جدید

حالت درافت برای ایجاد دست‌های منحصربه‌فرد برای نبرد در میدان

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود