آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Parker & Lane: Criminal Justice v2.1 + data

در بازی Parker & Lane: Criminal به کاراگاه پارکر تازه‌کار کمک کنید پرونده‌ها را حل کرده و مجرمان را به دست عدالت بسپارد! در این بازی مجموعه‌ای از قتل‌ها شهر را آلوده کرده است. به یک کاراگاه تبدیل شده و نظم و قانون را به شهر بازگردانید. لیلی پارکر یک کاراگاه باهوش و درستکار است که سخت کار می‌کند تا تبهکاران را پشت میله‌ها بیاندازد و دنیا را به مکانی بهتر تبدیل نماید.

در اولین اپیزود یک بازی داستانی هیجان‌انگیز به سبک مدیریت زمان خود را غرق کنید، هیجان تعقیب و گریز را احساس کرده و ثابت کنید که مهارت‌های کاراگاهی شما نظیر ندارد!

 

ویژگی‌ها :

قبل از اینکه قاتل یک قربانی دیگر بگیرد او را پیدا کنید

در حال کاوش 9 مکان مختلف به دنبال شواهد بگردید

18 بازی کوتاه که بر اساس تحقیقات قانونی هستند را انجام دهید

سرنخ‌ها را بررسی کرده و اشیاء را تجزیه و تحلیل نمایید

در 60 مرحله داستانی و 30 مرحله چالش اضافی بازی کنید

با جمع‌آوری الماس‌ها فایل پرونده را کامل نمایید

بر چالش‌های روزانه غلبه کنید تا الماس‌های اضافه بگیرید

در 15 مرحله بی‌پایان فوق‌العاده رکورد خود را بشکنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود