آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Contact Excel Export v1.1

می‌توانید مخاطبین خود را به فرمت اکسل استخراج کنید. برنامه Contact Excel Export همه اطلاعات مخاطبین، تماس‌ها و گزارش اس‌ام‌اس را به طور دوره‌ای ذخیره می‌کند. همچنین به شما امکان می‌دهد به راحتی مخاطبین خود را بر روی دستگاه‌تان بازیابی و یا ویرایش نمایید.

این برنامه همه اطلاعات مخاطبین از جمله نام، شماره تلفن، ایمیل، آدرس، تصویر، وضعیت و غیره را ذخیره می‌کند. با استفاده از این برنامه می‌توانید پشتیبان‌گیری دوره‌ای از مخاطبین خود، گزارش تماس و اس‌ام‌ا‌س‌ داشته باشید تا بعداً به راحتی بازیابی نمایید. می‌توانید همه مخاطبین خود را در فرمت اکسل به رایانه انتقال دهید و پس از ویرایش همه مخاطبین را از اکسل وارد کنید.

 

ویژگی‌ها :

به راحتی مخاطبین خود را مدیریت نمایید

اقدامات سریع برای تماس و یا ارسال پیام

استخراج مخاطبین به فرمت اکسل

پشتیبان‌گیری خودکار از مخاطبین و گزارشات

استخراج گزارشات تماس و پیامک

ورود مخاطبین و گزارش تماس و اس‌ام‌اس از اکسل

پیدا کردن مخاطبین بر اساس نام و یا تلفن

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود