آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

V2Art: video effects and filters v1.0.5

برنامه V2Art: video effects and filters کلیپ‌های استاندارد شما را به آثار هنری تبدیل می‌کند! با استفاده از فیلترهای فراوانی که این برنامه در اختیارتان قرار می‌دهد می‌توانید ویدیوهای خود را زیبا کنید.

استفاده از این ویرایشگر ویدیو بسیار ساده می‌باشد، کافیست فیلترهای زنده را اعمال کرده و نتیجه را مشاهده نمایید. سپس می‌توانید نتیجه کار خود را بر روی دستگاه ذخیره کرده و به اشتراک بگذارید.

ویدیوهای رنگارنگ بگیرید و با رنگ‌ها بازی کنید!

 

ویژگی‌ها :

می‌توانید از میان لنزهای فراوان شامل کارتونی، آتش، فیلترهای اینستاگرام، 1977 و… انتخاب کنید

افکتهای قدیمی فراوان مانند خراش فیلم، فیلم کلاسیک، پولاروید و یا سیاه و سفید

با استفاده از این افکت‌ها نتیجه ویدیوی شما مانند یک کلیپ قدیمی VHS خواهد شد

می‌توانید از دوربین جلویی و پشتی دستگاه، ویدیوهای گالری استفاده کرده و تبدیلشان کنید

به راحتی می‌توانید همه ویدیوهای ضبط شده را پخش کرده و یا حذف نمایید

این برنامه را به صورت رایگان تجربه کنید!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود