آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Call History Manager v4.6

برنامه Call History Manager گزارش تاریخچه تماس را تا 1000 روز گذشته نگاه می‌دارد و برای دسترسی آسان آن‌ها را دسته‌بندی می‌کند. گزینه‌های جستجوی سریع و پیشرفته به شما کمک می‌کنند به راحتی به اطلاعاتی که نیاز دارید دسترسی پیدا نمایید. ویژگی‌های فراوان دیگری در برنامه گنجانده شده تا گزارش تماس خود را به راحتی و به طور کارآمد مدیریت نمایید.

توجه داشته باشید که این برنامه نمی‌تواند گزارش تماسی که قبل از نصب این برنامه از گوشی حذف شده است را بازیابی نماید. اما پس از نصب، این برنامه می‌تواند گزارشات تماس را حتی اگر از گوشی حذف شده باشند نگاه دارد.

 

ویژگی‌ها :

مشاهده تاریخچه اس‌ام‌اس با جزئیات در صفحه مخاطبین

صفحه بهبود یافته برای نمایش آمار

جستجوی پیشرفته با فیلترهای گوناگون برای یافتن گزارش تماسی که به دنبالش می‌گردید

پشتیبان‌گیری و بازیابی تاریخچه تماس در زمان بعدی

امکان استخراج گزارش تماس به فرمت فایل اکسل

نمایش جزئیات مخاطبین تا ببینید تماس‌ها توسط چه کسی گرفته شده

امکان وارد کردن یک ورودی جعلی به گزارش تماس

امکان حذف گزارش تماس از یک شماره خاص پس از قطع شدن تماس

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود