آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

FortCraft (Unreleased) v0.10.104 + data

FortCraft (Unreleased) یک بازی اکشن چندنفره آنلاین است که در آن یک نقشه وسیع 16 میلیون متر مربعی با 13 محیط جدید در انتظار شماست تا آن را کاوش کنید. محیط این بازی کاملاً تخریب‌پذیر می‌باشد. چکش قابل اعتماد خود را بردارید و وسایل نقلیه، درختان، ساختمان‌ها و همه‌چیز را در مسیر خود در هم بشکنید تا مواد را جمع‌آوری نمایید.

به هر شکلی که می‌خواهید سازه‌ها را بسازید. در مسیرتان رود وجود دارد؟ جای نگرانی نیست، یک پل بسازید. کوه‌های بلند مسیر را مسدود کرده‌اند؟ یک نردبان بسازید و به حرکت خود ادامه دهید. و یا یک برج بسازید تا به ارتفاعات جدید دست پیدا نمایید. ممکن هست یکی دو غافلگیری هم پیدا کنید. و البته در شرایط بحرانی یک دژ مستحکم به شما در پیروزی نهایی کمک خواهد کرد.

خود را با 12 سلاح منحصربه‌فرد از 5 کلاس مجهز کنید. همچنین می‌توانید لذت نابود کردن دشمنان را با سلاح‌های ویژه مانند بازوکا، نارنجک‌انداز و شعله‌افکن تجربه کنید.

در این بازی 3 حالت مختلف وجود دارد که هر یک از رابط کاربری سفارشی پشتیبانی می‌کنند.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • این بازی آلان در میات یا نه

  • با فیل…تر شکن را اندازی میشه.مثل بازی فورت نایت ک هم برای کامپیوتر و موبایل هست

  • سرورای بازی قطعه تا اطلاع ثانوی اعلام کن داداش

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود