FortCraft (Unreleased) v0.10.104 + data

FortCraft (Unreleased) یک بازی اکشن چندنفره آنلاین است که در آن یک نقشه وسیع 16 میلیون متر مربعی با 13 محیط جدید در انتظار شماست تا آن را کاوش کنید. محیط این بازی کاملاً تخریب‌پذیر می‌باشد. چکش قابل اعتماد خود را بردارید و وسایل نقلیه، درختان، ساختمان‌ها و همه‌چیز را در مسیر خود در هم بشکنید تا مواد را جمع‌آوری نمایید.

به هر شکلی که می‌خواهید سازه‌ها را بسازید. در مسیرتان رود وجود دارد؟ جای نگرانی نیست، یک پل بسازید. کوه‌های بلند مسیر را مسدود کرده‌اند؟ یک نردبان بسازید و به حرکت خود ادامه دهید. و یا یک برج بسازید تا به ارتفاعات جدید دست پیدا نمایید. ممکن هست یکی دو غافلگیری هم پیدا کنید. و البته در شرایط بحرانی یک دژ مستحکم به شما در پیروزی نهایی کمک خواهد کرد.

خود را با 12 سلاح منحصربه‌فرد از 5 کلاس مجهز کنید. همچنین می‌توانید لذت نابود کردن دشمنان را با سلاح‌های ویژه مانند بازوکا، نارنجک‌انداز و شعله‌افکن تجربه کنید.

در این بازی 3 حالت مختلف وجود دارد که هر یک از رابط کاربری سفارشی پشتیبانی می‌کنند.

آگهی
آگهی
ردیابی با شماره موبایل
ردیابی با شماره موبایل با استفاده از نرم‌افزار ردیابی پیجو می‌توانید گوشی موبایل همسر ، فرزندان و سالمندان را بدون نیاز به اینترنت ردیابی کرده و موقعیت مکانی آنها را روی نقشه گوگل مشاهده کنید. دانلود کنید

دیدگاه ها

  • این بازی آلان در میات یا نه

  • با فیل…تر شکن را اندازی میشه.مثل بازی فورت نایت ک هم برای کامپیوتر و موبایل هست

  • سرورای بازی قطعه تا اطلاع ثانوی اعلام کن داداش

دیدگاهتان را بنویسید