آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

BOS : Battle Of Survival v1.0.9 + data

بازی BOS : Battle Of Survival یک میدان نبرد حماسی را در اختیار شما قرار می‌دهد که در آن تنها هدف زنده ماندن می‌باشد! به جای نبردهای معمولی، در این بازی نبردها میان 40 بازیکن آنلاین غیرمسلح انجام می‌شود که باید سعی کنند در مدت زمان ده دقیقه زنده بمانند.

تنها یک قانون برای همه وجود دارد و آن هم ماندن در منطقه امن است! بدون مهمات و سلاح باید سعی کنید خود را نجات دهید. برای رسیدن به سلاح ویژه محدود و مهمات غافلگیرکننده باید پیوسته بدوید و منطقه را کاوش نمایید.

یک چالش محدود ده دقیقه‌ای نفس‌گیر را انجام دهید!

می‌توانید از سرتاسر دنیا برای خود یک دوست پیدا کنید. بازیکن‌های جدید را به لیست دوستان خود اضافه نمایید، با آن‌ها در تماس باشید و با هم در یک بازی شرکت کنید. با دوستان خود متحد شوید و بازیکنان دیگر را با تاکتیک‌های ویژه خود از بین ببرید.

می‌توانید شرایط آب و هوایی و رویداد جدید را از طریق منوی بازی اختصاص دهید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • داداشا من میزنم که وارد بازی شم لودینگ رومیزنم بازی هیچ اجرا نمیشه لطفعا هرچی زود تر جواب بدین

  • میزنه بروز رسانی کنید ولی داخل گوگل نیست لطفا رسیدگی کنید

  • باید چیکار کنم

  • از من تا ۱۰۰درصد میره بعد نمیاره

  • دوستان بازیش مثل rules of survival وpubgمیمونه ولی گرافیک بیشتری داره

  • انلاینم میشه بازی کرد?

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود