آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Time Balance Personal Timer v2.5.4

Time Balance – Personal Timer یک برنامه پیگیری زمان شخصی است که با کنترل کردن زمان فعالیت‌های روزمره مانند ورزش، مطالعه، کار، رفت و آمد، خواب، زمان با خانواده و… می‌تواند به شما کمک کند استفاده بهتری از روز خود داشته باشید.

به وسیله یک مکانیزم تایمر موثر، این برنامه به شما امکان می‌دهد به راحتی فعالیت‌ها را آغاز و متوقف کرده و زمان‌های اختصاص یافته را در یک گزارش گرافیکی مشاهده نمایید. و اگر می‌بینید که بیش از اندازه برای یک فعالیت وقت می‌گذارید، می‌توانید محدودیت زمانی تنظیم کرده و اجازه دهید برنامه هنگامی که از آنها عبور می‌کنید به شما هشدار دهد.

 

ویژگی‌ها :

شامل تایمر فعالیت‌ها که می‌توانند به طور اختصاصی یا موازی اجرا شوند

فعالیت‌های در حال اجرا در نوار اعلان نشان داده می‌شوند

می‌توانید مشخص کنید در چه روزهایی از هفته هر فعالیت انجام می‌شود

اگر یک فعالیت به حداکثر زمان تعیین شده توسط شما برسد، یک اعلان نشان داده می‌شود

هر فعالیت می‌تواند برای زمانی از روز که باید انجام شود یک یادآور داشته باشد

فعالیت‌ها می‌توانند در دسته‌های خانواده، کار، سلامت و… دسته‌بندی شوند

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود