آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Brutal Fighter Gods of War v58

Brutal Fighter : Gods of War یک بازی رزمی است که درباره مبارزات با افسانه‌ها در قهرمانی جنگجویان بی‌رحم می‌باشد. بازیکنان باید از سلاح‌های انفجاری استفاده کنند تا بتوانند در مبارزات حماسی به رقابت بپردازند. این بازی شامل 16 مرحله است که در آن جنگنده‌های کریستال در نبردهای فانتزی درگیر می‌شوند. می‌توانید با شکست دادن 16 رقیب در نبردهای سرزمین مبارزان سایه از مراحل لذت ببرید. علاوه بر آن، بازیکنان می‌توانند در هر مرحله یک شخصیت جدید را برنده شوند و یا مبارزان قدیمی را ارتقاء دهند.

همچنان که مسابقات را برنده می‌شوید به بالای نردبان می‌روید، تا جایی که به قله رقابت‌ها دست پیدا نمایید و با غول نهایی یک نبرد بی‌رحمانه را داشته باشید.

 

ویژگی‌ها :

یک بازی اکشن ماجراجویانه فوق‌العاده را تجربه کنید

شامل 16 شخصیت با ارتقاء‌های RPG برای هر بازیکن

ضربات زنجیره‌ای منحصربه‌فرد، پرتاب، قلاب و ضربات جادویی برای هر شخصیت

یک سیستم نبرد بی‌رحمانه را تجربه کنید

این بازی دارای گرافیک باورنکردنی می‌باشد

ساختار نردبانی با 24 رقیب برای شکست دادن

سلاح‌های مرگبار منحصربه‌فرد برای هر مبارز

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود