Rapid Scanner – Photo Scan, PDF Scanner v4.1.f

Rapid Scanner – Photo Scan, PDF Scanner یک برنامه اسکنر عکس، اسناد و پی‌دی‌اف است که از آن می‌توانید برای اسکن کردن تصاویر، آلبوم‌ها، مدارک، کارت‌های شناسایی، عکس‌ها و غیره استفاده کنید و به فایل‌های پی‌دی‌اف آماده چاپ تبدیل نمایید. کاربران می‌توانند به آسانی تصاویر و عکس‌های قدیمی را دیجیتالی کنند. این برنامه شامل گالری داخلی برای مشاهده و مدیریت تصاویر اسکن شده می‌باشد که گزینه جستجو نیز برای پیدا کردن سریع اسناد ایجاد شده در دسترس است.

این برنامه دارای ویژگی اسکن بهینه عکس است که در حد توانایی‌های دستگاه موبایل شما تصاویر را بهبود می‌بخشد. این ویژگی برای اسکن کردن عکس و اسناد عالی بوده و همچنین شامل تعدادی فیلتر اضافه برای اعمال کردن پس از فرایند اسکن می‌باشد.

به صورت رایگان می‌توانید اسکن‌های خود را به پی‌دی‌اف تبدیل نمایید. همچنین با لمس طولانی بر روی چند آیتم می‌توانید انتخاب چندتایی انجام داده و پی‌دی‌اف‌های چندصفحه‌ای ایجاد نمایید.

آگهی
آگهی
ردیابی با شماره موبایل
ردیابی با شماره موبایل با استفاده از نرم‌افزار ردیابی پیجو می‌توانید گوشی موبایل همسر ، فرزندان و سالمندان را بدون نیاز به اینترنت ردیابی کرده و موقعیت مکانی آنها را روی نقشه گوگل مشاهده کنید. دانلود کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید