آگهی

امروزه قرآن جز جدایی ناپذیر زندگی ما و خانوادمان شده است. با "قرآن صوتی برهان" در هر زمان و هر مکان این کتاب مقدس همراه ما خواهد بود. گرافیکی بسیار زیبا و جذاب به همراه امکاناتی نظیر کل قرآن کریم، ادعیه و مناجات ها، مداحی ها و مولودی ها، قصه های مذهبی، قبله نما و ذکر شمار

دانلود
آگهی

کودکان ما هوش سرشاری دارند که این هوش و استعداد به کمک اپلیکیشن های کاربردی امروزی بسیار تقویت می شوند. اپلیکیشن "فسقلی" نیز یکی از این برنامه هاست که با محتوا و گرافیک خاص کودکانه خود ساعت ها کودکان شما را بصورت کاملا علمی سرگرم می کند.

دانلود کنید
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال علاوه بر 20 هزار تومان اعتبار هدیه ثبت نام، کارهای خانه‌تان را فقط با چند کلیک به متخصصین مجرب و متعهد کبال بسپارید. کارهایی از قبیل نظافت، نقاشی، کارواش، کاشی و سرامیک، کارهای برقی، کارهای تأسیساتی و ...

دانلود
آگهی

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود. این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

همین الان بازی کن

Guard Of The Light Shooting and Tower Defense v1.08

بازی Guard Of The Light : Shooting and Tower Defense شما را به یک دنیای فانتزی هیجان‌انگیز می‌برد. مأموریت شما این است که با محافظت از نور سعی کنید دنیا را نجات دهید.

آینده تاریک میدان نبرد بازی است. همانطور که انتظار می‌رفت موجودات فضایی به دنبال ما آمده‌اند. زمانی که مردم برای بزرگترین نبرد دفاع از دنیا حاضر می‌شدند، فهمیدیم که آن‌ها نه برای نابودی ما بلکه برای نابود کردن نور آمده‌اند!

این موجودات فضایی، که از یک جهان دیگر می‌آیند، تنها یک هدف دارند: ربودن نور ما! تمدنی که اعتقاد دارد آتش فرزند خورشید است و در کل فضا به دنبال نور می‌گردد، در دنیای ما چیزی که به دنبالش بوده را یافته است. از زمانی که این موجودات فضایی آمدند، نور ما روز به روز محوتر شده و بالاخره کاملاً تاریک شد. زمانی که برای تسلیم آماده می‌شدیم، او آمد! نگهبان نور! این نگهبان یک موجود فضایی دوست ماست که از تمدن خورشید آمده و تنها راه برای نجات دنیای ماست! او خدای تمدنی است که خود را برای محافظت از خورشید وقف کرده‌اند.

در این بازی شما در نقش نگهبان نور بازی کرده و باید با استراتژی از نور و دنیای انسان‌ها محافظت نمایید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید