آگهی

امروزه قرآن جز جدایی ناپذیر زندگی ما و خانوادمان شده است. با "قرآن صوتی برهان" در هر زمان و هر مکان این کتاب مقدس همراه ما خواهد بود. گرافیکی بسیار زیبا و جذاب به همراه امکاناتی نظیر کل قرآن کریم، ادعیه و مناجات ها، مداحی ها و مولودی ها، قصه های مذهبی، قبله نما و ذکر شمار

دانلود
آگهی

کودکان ما هوش سرشاری دارند که این هوش و استعداد به کمک اپلیکیشن های کاربردی امروزی بسیار تقویت می شوند. اپلیکیشن "فسقلی" نیز یکی از این برنامه هاست که با محتوا و گرافیک خاص کودکانه خود ساعت ها کودکان شما را بصورت کاملا علمی سرگرم می کند.

دانلود کنید
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال علاوه بر 20 هزار تومان اعتبار هدیه ثبت نام، کارهای خانه‌تان را فقط با چند کلیک به متخصصین مجرب و متعهد کبال بسپارید. کارهایی از قبیل نظافت، نقاشی، کارواش، کاشی و سرامیک، کارهای برقی، کارهای تأسیساتی و ...

دانلود
آگهی

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود. این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

همین الان بازی کن

Toca Lab: Plants v1.1

در بازی Toca Lab: Plants کنجکاوی راه را به شما نشان خواهد داد. گیاه خود را انتخاب کنید، سپس پنج مکان مختلف در آزمایشگاه را ملاقات نمایید.

بر روی گیاه خود نور بتابانید و ببینید چه اتفاقی می‌افتد! گیاه خود را در مخزن آب قرار دهید و آن را از آپ پر کنید. تغذیه بهینه برای گیاه شما چیست؟ سه فرمول مختلف را امتحان کرده و کشف کنید گیاه‌تان کدام‌یک از آن‌ها را می‌پسندد! در ماشین کلون چرخ را بچرخانید تا پنج نسخه مختلف از گیاه خود داشته باشید. می‌توانید دو گیاه را با یکدیگر ترکیب کرده و چیزی غیرمنتظره را ایجاد نمایید. با آزمایش در هر ایستگاه سرگرم شوید تا ببینید گیاهان چگونه به تکامل می‌رسند.

 

ویژگی‌ها :

با یک گیاه آغاز کرده و راه خود را به ۳۵ گیاه پیش بگیرید

از طریق آزمایش به تکامل گیاه‌های خود ادامه دهید

با استفاده از ۵ ابزار آزمایشگاه گیاه را به تکامل برسانید

گیاهانی از میان ۵ گروه مختلف را کشف نمایید

نام‌ها و نام‌های لاتین گیاهان واقعی را یاد بگیرید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید