نرم افزار کتاب آشپزی: با دستور غذا ها آیکون

Kitchen Book : All Recipes

نرم افزار کتاب آشپزی: با دستور غذا ها
4.5 (645) امتیاز در گوگل‌پلی
آموزشی , نرم افزار

Kitchen Book : All Recipes راهنمایی عالی برای یک آشپزی بهتر است. این کتاب آشپزی رایگان، سالم‌ترین و خوشمزه‌ترین دستورالعمل‌ها از نقاط مختلف دنیا را برای شما فراهم می‌سازد. این برنامه مجموعه وسیعی از دستورالعمل‌ها را در خود دارد که تمامی دوست‌داران غذا عاشقش هستند. این برنامه رایگان بهترین همراه تازه‌کاران برای آشپزی است! این برنامه شامل دستورالعمل‌های سالم از غذاهای مشهور امریکایی، ایتالیایی، هندی، چینی و عربی می‌باشد.

دیگر نیازی به خواندن ژورنال‌های دستورالعمل‌ طبخ غذا ندارید. این برنامه نهایی را دانلود کرده و همین حالا خودتان شروع به آشپزی نمایید. دستورالعمل‌های گام به گام برای آشپزی برای هر غذا ارائه شده است. پس حتی یک کودک نیز می‌تواند به راحتی غذای مورد علاقه‌اش را آماده نماید.

نمی‌دانید با موادی که در اختیار دارید چه چیزی بپزید؟ نگران نباشید، این برنامه جستجوی تصویری را به شما ارائه می‌کند تا بتوانید به راحتی غذای مورد علاقه‌تان را بر اساس تصویر مواد موجود در آنها پیدا نمایید.

همه را با پختن انواع غذاها غافلگیر کنید. در آشپزخانه خودتان غذاهای بین‌المللی را طبخ نمایید.

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.0 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 26.5.1
  • اندازه : 5M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1399/07/08
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • با سلام ، ایا این برنامه ها رو روی لب تاب هم میشه نصب کرد.\?

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود