آگهی

امروزه قرآن جز جدایی ناپذیر زندگی ما و خانوادمان شده است. با "قرآن صوتی برهان" در هر زمان و هر مکان این کتاب مقدس همراه ما خواهد بود. گرافیکی بسیار زیبا و جذاب به همراه امکاناتی نظیر کل قرآن کریم، ادعیه و مناجات ها، مداحی ها و مولودی ها، قصه های مذهبی، قبله نما و ذکر شمار

دانلود
آگهی

کودکان ما هوش سرشاری دارند که این هوش و استعداد به کمک اپلیکیشن های کاربردی امروزی بسیار تقویت می شوند. اپلیکیشن "فسقلی" نیز یکی از این برنامه هاست که با محتوا و گرافیک خاص کودکانه خود ساعت ها کودکان شما را بصورت کاملا علمی سرگرم می کند.

دانلود کنید
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال علاوه بر 20 هزار تومان اعتبار هدیه ثبت نام، کارهای خانه‌تان را فقط با چند کلیک به متخصصین مجرب و متعهد کبال بسپارید. کارهایی از قبیل نظافت، نقاشی، کارواش، کاشی و سرامیک، کارهای برقی، کارهای تأسیساتی و ...

دانلود
آگهی

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود. این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

همین الان بازی کن

Phone Call Recorder – Best Call Recording App v4.0

با استفاده از برنامه Phone Call Recorder – Best Call Recording App می‌توانید مکالمات تلفنی را برای استفاده در آینده ذخیره نمایید.

از مزایای ضبط مکالمات تلفنی برای کسب و کارهای کوچک این است که می‌توان با گوش دادن به مکالمات به نقاط قوت و ضعف فرایند‌های مشتری پی برد. همچنین ضبط مکالمات مشتریان به درک مفید و اندازه‌گیری تأثیر تماس‌های مشتریان، آموزش کارمندان و بهبود استراتژی فروش کمک می‌کند.

ارزیابی میزان رضایتمندی مشتری در پایان یک تماس در کسب نظر صادقانه مشتری مفید می‌باشد. این اطلاعات در کنار ضبط مکالمات می‌توانند با آگاه‌تر کردن، مفیدتر کردن و قادر ساختن کارکنان برای ارائه خدمات عالی به مشتری، رضایت مشتری را بهبود دهند. با گوش دادن چند باره به یک مکالمه می‌توان مطمئن شد جزئیاتی از دست نرفته است.

این برنامه به تیم بازاریابی کمک می‌کند شخصیت‌های مشتریان یا خریداران را بهتر درک نمایند.

مزایای ضبط تماس برای کسب و کارهای کوچک می‌تواند حتی بزرگ نیز باشد. با ضبط تماس تیم خود را بهتر رهبری کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید