Phone Call Recorder – Best Call Recording App v4.0

با استفاده از برنامه Phone Call Recorder – Best Call Recording App می‌توانید مکالمات تلفنی را برای استفاده در آینده ذخیره نمایید.

از مزایای ضبط مکالمات تلفنی برای کسب و کارهای کوچک این است که می‌توان با گوش دادن به مکالمات به نقاط قوت و ضعف فرایند‌های مشتری پی برد. همچنین ضبط مکالمات مشتریان به درک مفید و اندازه‌گیری تأثیر تماس‌های مشتریان، آموزش کارمندان و بهبود استراتژی فروش کمک می‌کند.

ارزیابی میزان رضایتمندی مشتری در پایان یک تماس در کسب نظر صادقانه مشتری مفید می‌باشد. این اطلاعات در کنار ضبط مکالمات می‌توانند با آگاه‌تر کردن، مفیدتر کردن و قادر ساختن کارکنان برای ارائه خدمات عالی به مشتری، رضایت مشتری را بهبود دهند. با گوش دادن چند باره به یک مکالمه می‌توان مطمئن شد جزئیاتی از دست نرفته است.

این برنامه به تیم بازاریابی کمک می‌کند شخصیت‌های مشتریان یا خریداران را بهتر درک نمایند.

مزایای ضبط تماس برای کسب و کارهای کوچک می‌تواند حتی بزرگ نیز باشد. با ضبط تماس تیم خود را بهتر رهبری کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود