آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Cube Survival: LDoE v1.0.0 + data

Cube Survival: LDoE یک بازی جدید است که سبکی جدید از ژانر دوام در مقابل زامبی‌ها را به شما ارائه می‌کند، در حالی که ویژگی‌های کلاسیک و محبوب آن را حفظ می‌نماید. تمدن مرده است. شما آخرین بقایای بشریت هستید. شما و سلاح شما. دنیای نامهربان گسترش یافته می‌خواهد شما را ببلعد. تنها کسی که می‌تواند به زنده ماندن شما کمک کند خودتان هستید. شما، آخرین انسان بازمانده، نیاز دارید تا با محیط تطبیق پیدا کنید، محیطی که از زامبی‌ها، موجودات جهش‌یافته و حیوانات وحشی که هنوز ویروس به آن‌ها نرسیده، پر است. زمانی که خطر در هر گوشه کمین کرده است و هر گام می‌تواند آخرین گام باشد، تنها چیزی که مهم است زنده ماندن به هر قیمتی می‌باشد!

 

ویژگی‌ها :

عازم دنیایی مشابه دنیای Last Day on Earth ، یکی از محبوب‌ترین بازی‌های زامبی شوید

پایگاه خود را بسازید و آن را به یک دژ غیر قابل حمله تبدیل نمایید

مواد بسیاری را بدست بیارید و هر چیزی که برای بقاء نیاز دارید را بسازید

نقشه جهانی وسیع را کاوش کنید که هر بخش آن پر از غافلگیری می‌باشد

تجربه کسب کنید و شخصیت خود را به همراه مهارت‌ها توسعه دهید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود