آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Dinosaurs Hunter v3.1.0

در دنیای بازی Dinosaurs Hunter می‌توانید دایناسورها را به انتخاب خود شکار کنید. هزاران سال پیش شکار و تیراندازی به دایناسورها یک مشکل مهم در تاریخ بشریت بود.

در مکان‌های مختلف از کوهستان‌ها و صحراهای افریقا به شکار بپردازید و هیجان و سرگرمی واقعی شکار را تجربه نمایید. دایناسورها هزاران سال پیش در دوران ماقبل تاریخ بر زمین حکمرانی می‌کرده‌اند. دایناسورهای گوناگون از دایناسورهای شکارچی تا پرنده. برای هیجان بیشتر سلاح‌های مختلف به بازی اضافه گردیده است.

به خاطر داشته باشید دایناسورها تا حد مرگ خطرناک هستند و به شما حمله خواهند کرد، پس هرچه سریعتر تیراندازی کنید. اگر یک تیر شلیک کنید آن‌ها کشته نخواهند شد و باید حداقل سه تیر به آن‌ها بزنید.

 

ویژگی‌ها :

هیجان واقعی تعقیب و گریز دایناسورها با حملات و تیراندازی

گرافیک شگفت‌انگیز کوهستان‌ها و صحراهای افریقا در ماقبل تاریخ

مراحل هیجان‌انگیز متعدد با تعداد مختلف تیراندازی دایناسورها

گیم‌پلی عالی با انیمیشن‌های حمله و صداهای مرگبار

دایناسور خود را برای شکار یا تیراندازی انتخاب نمایید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود