آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Birdstopia – Idle Bird Clicker v1.2.9

Birdstopia – Idle Bird Clicker یک بازی کلیکی رایگان و آرامش‌بخش است!

درخت خود را ارتقاء دهید، ساکنان زیبا را آزاد نمایید و دنیای خودتان را بسازید! دستاوردها را آزاد کنید، رشد خود را افزایش دهید و یک بهشت درختی عالی را با پرندگان جذاب گوناگون ایجاد نمایید!

آیا از بازی‌های کلیکی خوشتان می‌آید؟ انواع درختان را از اقلیم‌های مختلف جمع‌آوری کنید. همه صداهای پرندگان را از جغدها، عقاب‌ها، توکان‌ها، پرندگان آبی، کاردینال‌ها و بسیاری دیگر تجربه کنید! زیستگاه آنان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

ویژگی‌ها :

بر روی درختان لمس نمایید!

زیستگاه‌های جدید را آزاد کنید!

پرندگان جدید را آزاد نمایید!

زیستگاه خود را ارتقاء دهید!

یک بازی کلیکی اعتیادآور را تجربه کنید!

آشیانه‌های بزرگ را بسازید!

لمس کنید و از تماشای پرندگان لذت ببرید!

به رتبه اول بازی تبدیل شوید!

خود را برای بهترین بازی کلیکی آماده کنید!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود