Tactical Battle Simulator v1.2

Tactical Battle Simulator یک شبیه‌ساز نبرد حماسی برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که 86 نیروی منحصربه‌فرد مختلف را برای انتخاب در اختیار شما قرار می‌دهد!
می‌توانید همه نیروهای خود را با زاویه دید اول شخص و سوم شخص کنترل نمایید! در حالت چندنفره به بالا صعود کرده و به رهبر نهایی تبدیل شوید!
همه 86 نیروی درون بازی دارای نقاط قوت و ضعف مخصوص به خود می‌باشند. ارتش خود را عاقلانه انتخاب کرده و در نبردهای حماسی دشمنان خود را قلع و قمع نمایید!
برخی نیروها دارای توانایی‌های ویژه می‌باشند، مانند پرتاب کردن دشمنان به عقب و ضربات انفجاری! اگر می‌خواهید استراتژی‌های خود را بسازید و از شبیه‌سازهای نبرد دقیق خوشتان می‌آید، پس عاشق این بازی خواهید شد!
در حالت مرحله‌ای طلا کسب کنید تا با استفاده از آن بتوانید نیروهای جدید را آزاد کرده و ارتقاء دهید. هرچه در بازی پیشروی کنید مراحل نیز سخت‌تر و سخت‌تر خواهند شد.
در حالت چندنفره دوستان خود را به بازی دعوت کرده و در برابر آن‌ها به نبرد بپردازید.
در حالت سند‌باکس شما کنترل هر دو ارتش را بر عهده دارید! پس نبردهای عظیم را به پا کنید.

آگهی
آگهی
ردیابی با شماره موبایل
ردیابی با شماره موبایل با استفاده از نرم‌افزار ردیابی پیجو می‌توانید گوشی موبایل همسر ، فرزندان و سالمندان را بدون نیاز به اینترنت ردیابی کرده و موقعیت مکانی آنها را روی نقشه گوگل مشاهده کنید. دانلود کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید