آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Traxion v1.0.2

شما نقش یک خلبان کشتی فضایی را دارید که می خواهید در ماموریت هایی سخت و دشوار گام بردارید .
باید کشتی خود را در میان غارهای پر از موجودات بیگانه خطرناک به درستی هدایت نموده و کریستال های پنهان ارزشمند را بیابید . با استفاده از بیل پرتویی خود می توانید اقدام به اکتشاف نمایید اما باید بجنبید این کار پیش از اینکه بیگانگان دست شان به شما برسد تمام شود . استفاده از فیزیک واقعگرایانه و نیز نیروی گرانش در طراحی Traxion ، این بازی را بسیار جذاب و هیجان انگیز نموده است .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود