آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Super Bunnies Show v1.0.2

شعبده بازی در بسیاری از مناطق جهان طرفداران بسیاری دارد اما این کار شادی آور و جذاب در عین زیبایی دشواری هایی نیز دارد. گیم Super Bunnies Show روایت گر نمایش های شعبده بازی زیرک است که از بازی گوشی خرگوش های نمایش خسته شده است و شما نیز در این بازی باید این خرگوش های باهوش را به درون کلاه شعبده باز هدایت کنید تا بدین وسیله بتوانید امتیاز های خود را افزایش دهید و جایزه بگیرید.

ویژگی های کلیدی :
– فیزیک مبتنی بر پازل
– موسقی تاثیر گذار و جذاب
– تصاویر رنگارنگ و گرافیک خیره کننده

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • اقا امیر برنامه slide puzzleهست که بتونی عکسای گالری رو تبدیل به پازل کنی

  • سلام ادمین جان بازی پازلی هست که عکسای گالریو تبدیل به پازل کردو بازی کرد؟ اگه هست ممنون میشم معرفی کنی؟

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود