آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

AWESOME Land v1.1

آیا سبک بازی ماریو که در کنسول های قدیمی نیتندو تجربه کرده اید را دوست دارید ؟
آیا می خواهید در محیط اندروید خود از یک بازی شبیه به آن لذت ببرید ؟

AWESOME Land نام این بازی بسیار زیبا بوده که با طراحی گرافیکی 16 بیتی خود می تواند فضایی شبیه به آنچه در گذشته تجربه کرده اید را برایتان به ارمغان آورد . این بازی پس از موفقیت بسیار خوبی که پس از گذشت مدتی کوتاه در اپ استور بدست آورد اکنون برای اندروید ارایه گردیده است .
کنترلر ها بسیار ساده اند و می تواند به سادگی شخصیت بازی را تکان دهید .
داستان بازی از این قرار است که موتور سیکلت Manley توسط شیطان بیگانه دزدیده شده است و اکنون وقت آن رسیده تا به او کمک کرده بیگانگان را کشته و موتور خود را پس بگیرد .

این بازی در 25 مرحله شگفت انگیز انجام خواهد پذیرفت .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود