آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Aftershock v1.0

بیگانگان زمین را اشغال کرده اند و اکنون این وظیفه شماست که با انگشتان خود به دفاع از آن برخیزید .
موج دشمنان بیگانه ای را که از دیگر سیارات به سوی زمین آمده اند با استفاده از موشک اندازهای خود به طور کامل نابود سازید . از تمامی منابع موجود برای ساخت بمب های قدرتمند به منظور نابود سازی دشمنان بهره جسته و آنان را در محیطی سه بعدی با گرافیک زیبا به ورطه شکست بکشانید .

ویژگی های کلیدی Aftershock :
– اعتیاد آور
– امکان انجام بازی در سطح های سختی مختلف
– استفاده از افکت های بسیار جذاب
– طیف وسیع سلاح های قدرتمند
– استفاده از گرافیک HD
– پخش موزیک های خارق العاده و هیجان انگیز در طول بازی
– و …

حداقل صفحه نمایش 800×480 برای اجرای این بازی نیاز می باشد .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود