آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

SleepBot – Sleep Cycle Alarm v3.0.1

SleepBot – Sleep Cycle Alarm نرم افزاری است که به شما کمک می کند در محیطی بسیار ساده و البته زیبا دوره های خواب تان را ثبت و ذخیره نموده تا بتوانید با بهره گیری از اطلاعات آنها خواب هایی شیرین تر و رویاهایی زیباتر را هر شب که می خوابید تجربه کنید . این برنامه تمامی حرکات و صداهای شما در طول شب را ضبط نموده و با پخش آلارم های هوشمند بیدارتان خواهد نمود .

اگر شما نیز شب ها دچار پریشانی شده و صبح ها آنگونه که می بایست از خواب خود لذت نبرده اید ، حتما این نرم افزار را تجربه کنید .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • به جای تعریف های الکی کارکرد ها و مزایای اصلی رو خیلی مختصر شرح بدین. با شرح شما من کلا از دانلود برنامه آلارم زده شدم

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود