آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

When Lycans Attack v1.0.12

آیا می خواهید کاری کنید تا افزایش آدرنالین خون تان را خود به درستی احساس کنید ؟
راه چاره شما انجام بازی When Lycans Attack می باشد . مراحل اول ساده می نماید چرا که تعداد گرگ هایی که به دنبال تان می آیند اندک هستند اما همچنان که مراحل بالاتر می رود بر تعداد این گرگ های خبیث افزوده شده و هر یک که به شدت گرسنه نیز هستند سعی دارند به شما رسیده و یک لقهمه ی چپ تان کنند .
فکر می کنید شما پیروز شوید و زنده بمانید یا آنها پیروز شوند و سیر !

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • سلام
    این بازی با گوشی هایی با رزلوشن پایین کار می کنه م3 گلکسی فیت؟

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود