آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Simpleness GO LauncherEX Theme v1.0

Simpleness نام پوسته ای است جدید و بسیار زیبا که برای استفاده در لانچر محبوب GO LauncherEX طراحی گردیده است . این پوسته دارای آیکان های اختصاصی بسیاری است که پس از نصب نمودن می توانید آنها را جایگزین آیکان های اصلی برنامه های نصب شده بر روی اندرویدتان نمایید .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • با-تشکر-از-دوستانی-که-وقت-گذاشتن-واین-سایت-درست-کردن–وقت-نرم-افزار-سرگمی-بیشتر-بگذارید-منظورم-بازی-نیست-مرثی-پاینده-باشید-

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود