آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Destop GO LauncherEX Theme v1.0

اگر به دنبال پوسته ای منحصر به فرد و البته زیبا برای Go LauncherEX می گردید ، Destop  را به شما پیشنهاد می کنیم .
این تم با طراحی ساده اما بسیار چشم نوازی که دارد حتما خواهد توانست نظر شما را به خود جلب کند . همانند سایر پوسته هایی که در اندرویدها ارایه کرده ایم ، این تم نیز دارای چندین و چند آیکان اختصاصی می باشد که پس از نصب خواهید توانست از آنها بهره بگیرید .
توجه داشته باشید برای اجرای این پوسته می بایست حتما نرم افزار Go LauncherEX را بر روی اندروید خود نصب داشته باشید .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالییییی

    لطفا اگه برنامه ی جدید داشتید به ایمیلم بفرستید

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود