آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Auto Respond Pro v1.2.9.5

Auto Respond Pro همانطور که از نامش مشخص می باشد ابزاری است برای دادن پاسخ های خودکار به تماس ها و پیامک های دریافتی شما . این اپلیکیشن می تواند نقش یک منشی کارآزموده را هنگامی که شما نمی تواند به صورت مستقیم به مخاطبین خود پاسخ دهید برایتان ایفا خواهد کرد .

ویژگی های کلیدی :
– پاسخ خودکار به پیامک های دریافتی
– پشتیبانی از داک خودرو و قابلیت فعال سازی فقط هنگامی که گوشی روی داک قرار داشته باشد .
– امکان سفارشی سازی پیغام
– ارسال فقط یک پیامک به هر مخاطب در هر دوره ( جلوگیری از اسپم )
– پاسخ دادن تنها به کسانی که در لیست مخاطبین شما قرار دارند .
– و …

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود