آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Bank Rush v1.0.4

آیا احساس می کنید پتاسنیل لازم برای تبدیل شدن به یک دزد حرفه ای را دارا هستید ؟
آیا فکر می کنید که بتوانید از زندان گریخته ، بانک ها را سرقت کرده و به مافیا بپیوندید و پس از آن داستان جرایم خود را آغاز کنید ؟
راه آزادی ساده نیست و شما می بایست با بهره گیری از استعدادهایی خاص از دست پلیس ها گریخته و به سمت جزیره بدوید . سر دسته مافیا در رسیدن به هدف تان به شما کمک خواهد کرد .
Bank Rush نمایی دیگر از سبک فرار برای بازی های اندروید می باشد .

ویژگی های کلیدی :
– استفاده از کاراکترهای جذاب
– 2 حالت مختلف برای انجام بازی
– پاداش های بازی : پول ، دینامیت ، موشک ، گلایدر ، منجنیق
– گونه های مختلف دشمنان
– پاداش های روزانه
– گرافیک منحصر به فرد
– و …

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود