آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Tractor: Farm Driver – Gold v1.0

آیا تا به حال آرزوی راندن یک تراکتور در مزرعه را داشته اید ؟ شاید در زمان کودکی و یا اندکی بعد تر هنگامی که جوان تر شدید ؟
خوب این یک آرزوی مشترک بین افرادی است که در این سن و سال قرار دارند .

اکنون با آمدن بازی شبیه ساز Tractor: Farm Driver می تواند به آرزوی دوران کودکی خود رفته و سوار بر تراکتور در محیطی سه بعدی بر مزارعی که زیر پای تان قرار دارند بتازید .
این بازی در دو حالت مختلف تمرینی و حمل نقل انجام خواهد پذیرفت که می توانید بر اساس میل خود یکی از آنها را انتخاب نمایید . در حالت مسابقه ای باید 15 ماموریتی را که به شما محول شده است با استفاده از 5 تراکتور متفاوت به انجام برسانید .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود