آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Shoot Many Robots v5130

Shoot Many Robots بازی بسیار زیبایی است که از آمیختن سبک های دویدن و تیراندازی ایجاد شده است . در این بازی شما نقش P. Walter Tugnut را بازی می کنید که هیچ چیز او را بیشتر از کشتن ربات ها خوشحال نمی کند . حال با پیوستن به او می توانید در این راه یاری اش نمایید .
هر چه قدر می توانید ربات های پیش رویتان را از بین ببرید و اثری از آنها باقی نگذارید تا امتیازهای بیشتری کسب نمایید .

ویژگی ها :
– پاداش های چالشی و روزانه
– کنترل بسیار ساده
– محیط سه بعدی
– استفاده از گرافیک اچ دی
– و …

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • سلام. این دقیقا همون نسخه pc هست؟ دیتا نداره؟

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود