آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Catcha Catcha Aliens! v1.0.2

Catcha Catcha Aliens! بازی جذابی است که در آن می بایست مهارت خود را در پاکسازی سیارات از مهاجمان بیگانه به نمایش در بیاورید . این بازی سبک ماجراجویی سریع پس از موفقیت فراوانی که در iOS پیدا نمود اکنون برای اندروید ارایه گردیده است .

ویژگی ها :
– گیم پلی منحصر به فرد
– 3 سیاره مختلف با محیط های متفاوت
– 45 مرحله مختلف برای انجام
– چالش های کوچک در پایان هر سه مرحله
– امکان خرید و ارتفا دادن سیستم
– قابلیت استفاده از دو کاراکتر مختلف
– استفاده از موزیک های جذاب
– و …

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود