آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Fude Samurai v1.0

آیا می خواهید همزمان هم یک بازی ژاپنی کرده و هم زبان ژاپنی را بیاموزید ؟
اگر جواب تان بلی است پس بازی Fude Samurai را از دست ندهید . فودسامورایی در 6 دوره نبردی که با دشمنان خواهد داشت اقدام به آموزش زبان انگلیسی به شما نیز خواهد کرد پس تمامی کارهای او را به دقت نظاره کنید تا این زبان دشوار برایتان ساده گردد .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • کیم الوپ ؟

  • ازعکساش معلومه چرته جالب نیست

  • چرت بود!!! ( نظر شخصی )

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود