آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Roby Tumbler v1.0

دان رابی ، جدید ترین قهرمان شهر می باشد ! او می باید بین طبقه های مختلف آسمانخراش دکتر بابلگام بالا و پایین رفته و مردمانی را که اسیر گشته اند نجات دهد و در نهایت نیز به به حساب خود دکتر برسد !
اگر می خواهید به او کمک کنید پس هم اکنون بازی Roby Tumbler را دانلود کرده و با چرخاندن گوشی خود ، مسیر درست را نشانش دهید . قطعا این بازی ماجراجویی هایی را برای شما رقم خواهد زد که تا کنون نمونه اش را ندیده اید .

ویژگی ها :
– گیم پلی چالشی فیزیکی و گرانشی
– بیش از 100 مرحله مختلف
– استفاده از شتابسنج دستگاه
– و …

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود