آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Monte Gallery – Image Viewer v20130311.5

Monte Gallery ابزاری است برای مشاهده کردن تصاویر که به صورت اختصاصی برای اندروید طراحی گردیده است . این اپلیکیشن دارای توابع بسیار مختلفی است که هر یک به گونه ای می تواند مفید واقع شود .
به طور مثال شما می توانید پس از گرفتن عکس به صورت اختصاصی تاریخ انداختن آن را بر روی تصاویرتان بیافزایید یا اینکه  توضیحات دلخواه خود را که می تواند بیانگر احساس شما در آن لحظه باشد اضافه نمایید .

برخی از ویژگی ها :
– پشتیبانی از کلاس های مختلف
– قابلیت افزودن توضیحات صوتی و متنی
– امکان مشاهده پیش نمای بدون باز کردن پوشه
– قابلیت قفل کردن عکس های شخصی
– انجام برخی از ویرایش های ساده
– و …

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • تبریــــــــــــک آقا ! قالب عالیه ! دیگه اندروید یها و ای پی کی تاپس باید برن بوق بزنن ! عالیه 😀

  • دانلود نمیشه

  • سلام دوست عزیز این فایل دانلود نمیشه

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود