آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Wilton’s Mystery v1.0.2 + data

Wilton’s Mystery یک بازی فکری خارق العاده است که در آن می بایست راز های پنهان سالن موسیقی ویلتون را که بیش از 50 سال است مدفون مانده برملا نموده و الماس مخفی قرار گرفته در آن را بیابید . اگر برای ماجراجویی آماده اید هم اکنون قطعه های مختلف راهنمای یافتن گنج را که جان ویلتون در دفترچه خود نوشته بود و از هم پراکنده شدند را در کنار یکدیگر قرار داده و نیروهای جادویی دست پیدا کنید .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
 • با تشکر از شما ولی فایل apk خراب است…

 • روی اکسپریامینی مینی قابل اجراست ممنون میشم جواب بدین

  • بله نصب مشود!

 • روت چیه چه کار میکنه

  • روت یعنی دسترسی به فایل های سیستمی گوشی
   کارهای مفید زیادی انجام میده دوست عزیز
   برای اطلاعات بیشتر به انجمن مراجعه کنید

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود