آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Stone Stacker v5.0

Stone Stacker بازی فکری فوق العاده جذابی است که در آن خواهید توانست نوع جدیدی از گیم پلی های فیزیکی را تجربه نمایید . در این بازی می بایست آیتم هایی را که در هر مرحله در اختیارتان قرار می گیرد به گونه ای روی یکدیگر قرار دهید که هیچ یک از آنها به زمین نیفتند . این بازی مناسب برای افراد 6 تا 60 ساله بوده و مراحل چالشی آن خواهد توانست هر فردی را به خود سرگرم سازد .

ویژگی ها :
– انجام به صورت وان تاچ
– 4 اپیزود مختلف
– استفاده از گرافیک و صدای زیبا
– استفاده از سنگ هایی در اندازه ، رنگ و شکل های مختلف
– و …

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود