آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Herd Of Heroes v1.01

Herd Of Heroes بازی زیبایی است که در آن گله ای از قهرمانان می خواهند به جنگ با دکتر فیز و البته ارتش قلدرهایش بروند !
در این بازی اکشن سریع که در 30 مرحله گرافیکی فوق العاده زیبا طراحی شده است می بایست به 5 منطقه مختلف رفته و با آنلاک کردن کاراکتر های جدید که هر یک دارای قابلیت هایی خاص می باشند در نبرد پیش روی قدرت تان را افزایش دهید . سعی کنید تمامی شیرها و سکه های قهرمانی گم شده را در طول مسیر جمع آوری نمایید .
آیا فکر می کنید بتوانید از پس این ماموریت دشوار برآیید ؟

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود