آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

3D Lotus Live Wallpaper v1.8

با استفاده از وال پیپر لایو 3D Lotus Live Wallpaper می توانید یک نیلوفر آبی بسیار زیبا را میهمان هوم اسکرین اندروید تان نمایید . از جمله ویژگی های این وال پیپر می توان به حرکت آرام آن بر روی آب و چرخش در موقعیت های مختلف اشاره نمود .
شما خواهید توانست نیلوفر آبی خود را به رنگ دلخواه در آورده و یا ماهی های و پروانه های موجود در صفحه را سفارشی سازی کنید .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • aliiiiiiyeeeeeeeeee. harf nadare. aslan wal gole niloofar nist. mamnoon bishtar bezarid.

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود