آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Galaxy Play Livewallpaper v1.1

برای نخستین بار ، شگفت انگیز ترین وال پیپر کهکشان سفارشی پذیر اندروید ارایه شد .
Galaxy Play Livewallpaper نام این وال پیپر بسیار زیبا می باشد که نه تنها زیبایی را به همراه خود داشته بلکه با باتری دستگاه شما نیز سازگاری کامل دارد . کهکشان خود را را انتخاب نموده و با سیارک ها و انفجارهای اطراف آنها بازی کنید ! بله این وال پیپر به صورت اینتراکتیو بوده و می تواند به لمس های انگشت شما واکنش نشان داده و چیزی بیش از یک کاغذ دیواری لایو را برایتان به ارمغان آورد .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • سلام، فایل اشتباه است، بازی Dwave’s Tale می دهد

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود