آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

SMS Scheduler Pro v5.0

برای اینکه زاد روز عزیزان تان را فراموش نکنید و در همان روز از طریق پیامک به آنها تبریک بگویید یا این که پیامی را در ساعتی مشخص برای فردی بفرستید برنامه را دانلود کنید.پس از اینکه پیام خود را در این برنامه ثبت کردید می توانید از زمان خود لذت برده و دیگر نگران فراموش کردن ارسال پیامک نباشید.

 

ویژگی ها

هیچگاه هیچ پیامی را ذخیره نمی کند

امکان ارسال چندین پیامک در یک زمان

کم ترین مصرف باتری را دارد

بدون دسترسی به اینترنت و استفاده از پایگاه داده داخلی

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود