آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
5 نرم افزار ویرایش سریع و حرفه ای عکس 2019
احتمالا می‌پسندید 5 نرم افزار ویرایش سریع و حرفه ای عکس 2019

Photo Editor Ultimate Free v6.9.6

Photo Editor Ultimate نرم افزاری کامل برای ویرایش کردن تصاویر بر روی اندروید شما می باشد . شما می توانید با استفاده از این اپلیکیشن به سادگی تصاویر خود را ویرایش کرده و آنها را برای دوستانتان ارسال نمایید .

ویژگی های کلیدی :
– بریدن بخش های دلخواه از عکس
– چرخاندن تصویر در جهت های مختلف
– تغییر دادن اندازه تصویر
– تنظیم کردن روشنایی ، کنتراست و گاما
– امکان استفاده از فیلترهای مختلف نظیر سیاه و سفید ، رنگی و …
– آمیختن دو تصویر مختلف در یکدیگر
– افزودن افکت های آینه ای ، بازتابی ، برداری و …
– و …

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود