آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Poweramp Widgets Kit v1.0.1

Poweramp یکی از معروف ترین نرم افزارهای پخش موزیک می باشد که البته به دلیل امکانات منحصر به فردش در جرگه محبوب ترین ها نیز قرار دارد . از جمله این ویژگی ها می توان به افزونه های بسیاری که برایش ارایه می گردد اشاره نمود و Poweramp Widgets Kit یکی از آنها می باشد . این ابزارک با قرار گرفتن بر روی هوم اسکرین اندروید شما امکان دسترسی سریع به برخی از آپشن های اصلی نظیر قطع و وصل کردن موزیک را بدون باز کردن برنامه اصلی در اختیارتان قرار می دهد .
افزون بر این چندین پوسته مختلف در این ویجت قرار گرفته است که می توانید از آنها برای تغییر دادن ظاهر ابزارک استفاده کنید .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود