آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Angry Gran 2 v1.0.6

مادربزرگ خشمگین این بار با استفاده از گردباد می خواهد به سفر دور دنیا برود .
آیا شما نیز می خواید بدون خرج کردن حتی یک تومان به تور دور جهان بروید ؟

مردمان را زده و با به سرقت بردن پول آنها ، هزینه های سفر خود را فراهم آورید ! باید مراقب باشید که به هیچ وجه آسیبی به پلیس ها نرسانید چرا که آنها مسلح بوده و شما را دستگیر خواهند نمود اما دیگر افراد از روزنامه فروش هایی کوچک گرفته تا مادربزرگ هایی که سرهایشان بانداژ شده و یا حتی لوله کش های ایتالیایی نباید از شر شما در امان باشند .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود