آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

ADW APEX GO – ICS Optics EX v3

ICS Optics EX پوسته ای است بسیار زیبا و شگفت انگیز که با دارا بودن بیش از 2000 آیکان اختصاصی که هیچ جای دیگر نمی توانید نمونه ی آن را بیابید می تواند محیط اندروید شما را دگرگون سازد . این پوسته می تواند بر روی لانچر های ADW ، APEX و GO نصب گردیده و یا از آیکان های آن به صورت جداگانه بر روی سایر لانچر ها نظیر TSF Shell ، Holo و … استفاده کنید .
داشتن 6 .ال پیپر سفارشی ، 4 دراور بک گراند و قابلیت جستجو در میان آیکان ها از دیگر امکانات این پوسته می باشد .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود