آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Miracle City v2.1.1

بازیMiracle City یک گیم شهرسازی اندروید است. در این بازی شما باید با بهره گیری ابزار موجود شهری با ساخمان های زیبا،معادن فروان و مراتعی سرسبز بسازید و به این وسیله درآمد کسب کنید.
افزون براین زیبایی شهر می تواند ثروتمندان را به یاری شما در ساختن این شهر اعجاب انگیز تشویق نماید.

ویژگی های کلیدی  :
– امکان ساخت انواع ساختمان ها
– استفاده از تزینات ویژه برای براق نشان دادن شهر
– گرفتن پاداش در صورت زیبایی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • عاااااااااالیه

  • سلام
    این بازی در ابتدا میخواهد که به اینترنت وصل شود
    و من دسترسی به هیچ اینترنتی ندارم برای تبلتم، چه کنم؟!

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود