آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Plasma Sky – rad space shooter v5.0.5

بازی Plasma Sky – rad space shooter یک گیم تیراندازی در فضا است که شما به نبرد با فرا زمینی ها دعوت می کند. در این بازی شما می توانید با بهره گیری از سلاح های مدرن و قدرتمند و لیز های نابودگر تمامی دشمنان خود را نابود سازید.
افزون براین گیم فوق دارای 80 مرحله جذاب است و شما با بهره گیری از شیوه شلیک EM قادر خواهید به راحتی مراحل دشوار و چالش برانگیز بازی را پشت سر بگذارید.

تغییرات نسخه 5.0.5 :

افزایش قدرت پرتاب بمب جنگنده ها

رفع مشکل صدا در نسخه های پیشین

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود