نرم افزار آموزش برنامه نویسی آیکون

Programming Hub: Learn to Code

نرم افزار آموزش برنامه نویسی
4.3 (64782) امتیاز در گوگل‌پلی
آموزشی , نرم افزار

دیگر برای کسب درآمد نیاز نیست زور بازوی خوبی داشته باشید چراکه با یک رایانه و کمی آموزش می‌توانید به‌راحتی از فضای مجازی کسب درآمد کنید.برای کسب درآمد در فضای مجازی راه‌های گوناگونی وجود دارد مثل ساخت کلیپ برای اینستاگرام،مدیریت کانال و برنامه‌نویسی اما در این میان فقط برنامه‌نویسی است که یک تخصص به‌حساب می‌آید و تغییر سیاست‌های یک برنامه نمی‌تواند روی درآمدزایی شما تأثیر داشته باشد.قبل شروع این شغل حتماً روی زبان‌های مختلف برنامه‌نویسی تحقیق کنید تا متوجه شوید هرکدام چه کاربردی دارد و آیا می‌تواند برای شما در حال حاضر آمد زا باشد یا خیر.مثلاً اگر برنامه‌نویسی با زبان جاوا را بیاموزید و بعد کار xml را بیاموزیدم توانید برنامه اندروید بنویسید و در مارکت های ایرانی و خارجی بفروشید اما اگر برنامه‌نویسی php بخوانید نیازمند این هستید که شناخته شوید تا پروژه بگرید یا با گروهی کارکنید تا برایتان درآمدزا باشد.

برنامه یک نرم‌افزار آموزش برنامه‌نویسی است که برای آموزش‌های خود از Google experts کمک گرفته و شما را از یک فرد مبتدی به یک متخصص در ساخت نرم‌افزار و بازی تبدیل می‌کند.

 

زبان های برنامه نویسی پشتیبانی شده در برنامه :

CSS
VB.net
C# (C Sharp)
Python 2.7
Python 3
Linux Shell Scripting
R Programming
Swift
SQL
Jquery
Assembly 8086

آگهی

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : متغیر با نوع دستگاه و بالاتر
  • نسخه کنونی : 5.1.42
  • اندازه : 28M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1400/01/17
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام با استفاده از نرم‌افزار اینستایار به سادگی تعداد لایک‌ها و فالوورهای خود را افزایش‌دهید. دانلود رایگان اینستایار

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود